Úvodní strana

Napište mi

Představení:

Ať už jste otevřeli pomyslné dveře galerie HB-ART cíleně, či náhodou, jste srdečně vítáni!

Můj velký zájem o malování a výrok britského historika a teoretika umění - sira Ernsta Gombricha, který tvrdí, že na světě není nic nad umění, kromě jeho tvůrců, mě přivedlo na myšlenku přizvat ke spolupráci několik výjimečných umělců, z nichž většina patří mezi mé přátele, využít moderní techniku a "vybudovat" tuto galerii.

Tak pojďte dál a prohlédněte si pestrou sbírku zajímavých prací, do kterých neméně zajímaví autoři vložili svůj příběh, cit a energii. Není třeba žádných dlouhých výkladů, nechť promluví prostřednictvím svých barev a tvarů jejich díla sama.

Dobré umění dokáže potěšit a navodit příjemný pocit, ale může přinést i bolest sebepoznání, může vás nečekaně vtáhnout do hlubin vašeho vnitřního já, donutit k zamyšlení, nebo vyburcovat ke zvědavosti a novému pochopení.

Je docela možné, že v některém z děl najdete kousek svého životního příběhu, ztotožníte se s jeho výpovědí a zatoužíte jej vlastnit. Stačí vyplnit objednávku a poslat mi ji. Na formě platby, dopravy, či předání díla se dohodneme při dalším jednání.

Moc si přeji, aby galerie HB-ART zprostředkovala každému, kdo se v ní zastaví, rozšíření obzorů, nová poznání a snad i povzbuzení k lásce k umění.

Lidé se stejnými láskami si nejsou cizí, i když se třeba osobně nikdy nepotkají.

S úctou
Hannah Bartíková
© 2000 Athelas